Nabídka práce pro OZP

Firma BAMA Trade s.r.o., provozovna v Horních Počernicích hledá pro svoji prodejnu spolehlivého zaměstnance OZP.
Zabýváme se prodejci nářadí v kamenné prodejně a eshopu. Zajišťujeme nejen prodej, ale i záruční a pozáruční servis.

Požadavky na zaměstnance OZP:
- Znalost práce na PC (word, excel..)
- Komunikativnost
- Min SŠ vzdělání (administrativně) technického směru, zakončené maturitou
- Alespoň základní technické znalosti
- Ideálně zkušenosti s prodejem (osobní kontakt se zákazníkem)
- Chuť učit se novým věcem
- Výhodou ŘP sk, B

Náplň práce:
- Komunikace se zákazníkem přes telefon a email
- Vyřizování a fakturace objednávek
- Vyřizování reklamací
- Vyřizování pošty
- Péče o zákazníky

Pracovní doba Po-Pá / 8-17h
Nástupní plat až 17 000 Kč

HPP na dobu určitou (1rok) + 3 měsíční zkušební lhůta, poté na dobu neurčitou.
Po zapracování, nárůst platu.
Nástup možný ihned

" Nemáme bezbariérový přístup, zaměstnání kvadruplegika a paraplegika není možné.
" Přístup do prodejny (3 schody), WC (5 schodů)

Případní zájemci zasílejte svůj životopis na email: info@bamatrade.cz
Výhody: stravenky.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 582 recenzí)

Prohlédnout hodnocení na Heurece

Alfi
100%
  • Obchod doporučuji, naprostá spokojenost

Henri
100%

objednal jsem si řezačku na dlažbu zboží dorazilo ale neseděli otvory pro smontování obchod byl vstřícný přijel jsem osobně řezačku mi vyměnily okamžitě i mi jí smontovali na místě

Ověřený zákazník
100%
  • skvělá cena, rychlé vyřízení objednávky

Jsme autorizovaný prodejce této a mnoha dalších značek, garantujeme Vám 100% bezpečný nákup.
Při nižší ceně objednávky můžete využít výdejní místa za 59 Kč, nebo dopravu již od 99 Kč. Osobní odběr na prodejně Praha 9 - ZDARMA.
Toto zboží Vám doručíme kurýrem až domů nebo na výdejní místo do:

Osobní odběr na prodejně:
Skladem na prodejně - ihned k odběru
Skladem - ihned k odeslání - objednejte v pracovní den do 14h a vyzvedněte po 15h
Skladem - můžete mít do 3/5 dnů - zboží připravíme k výdeji do:
Zboží můžete vyzvednout na jednom z více než 3000 výdejních míst, nedaleko Vaší lokality.